Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Pebble Artık Android Wear Uygulamalarını Destekleyebilecek !
İçindekiler
0

Pebble Artık Android Wear Uygulamalarını Destekleyebilecek !

Yazar: Mert Büyük17 Şubat 2015

Pebble saat sektöründe güzel bir yere sahip bir firma . Aslında hem Android hem de iOS ile çalışabilmesi bu saati de farkını ortaya koyuyordu. Pebble OS denilen yazılımı var cihazın ve içinde de saate özel uygulamalar var. Fakat artık bununla sınırlı değil.

Pebble

 

Pebble’ın Android Wear uygulamalarına destek vermesi ile artık saati kullanmak daha basit ve zevkli olucak. Google gibi büyük firmanın desteğiyle daha da alevlenebilirler fakat bu sıralarda Google sanki Android Wear yani akıllı saatler üzerinde pek durmuyor gibi . Bu sektörü sanırım belirleyecek olan saat Apple Watch , sonrasında firmalar ona göre atak yapabilir. Ve Pebble 2.3 OS versiyonu ile birlikte artık daha stabil olduğunu da söyleyelim.

pebble-watch

 

Bu hamleyle birlikte biraz daha ilgi çekmeyi başaran Pebble ileriki günlerde nasıl saatlere imza atacak göreceğiz. Bizi takip etmeye devam edin..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...