Parrot Disco Drone Gelecek Ay Satışa Çıkacak

  • 26 Ağustos 2016
  • 103 kez görüntülendi.
Parrot Disco Drone Gelecek Ay Satışa Çıkacak

Parrot tarafından geçtiğimiz aylarda CES 2016 fuarında tanıtılan Parro Disco Drone için satış fiyatı ve satışa çıkacağı tarih açıklandı. Üzerinde şuanda Parrot tarafından yayınlanmış olan tüm dronelardan fazla sensör bulunan Disco, dahili olarak üzerinde gelen donanımlar ile tam bir uçan kuş.

Parrot Disco Drone fiyatı

Parrot Disco Drone fiyatı

İvme ölçer, jiroskop, mıknatıs ölçer, barometre, Pitot, GPS ve dijital dengeleme sistemi bulunan Disco ile 14 Megapixel çözünürlüğünde geniş açılı videolar ve fotoğraflar çekmeniz mümkün kılınmış. Parrot tarafından geçtiğimiz sene tanıtılan Bebop 2 ile yakın özelliklerde bir kamera kullanan Parrot Disco Drone, Contol Hub & Universal Computer Kit isimli yeni kiti ile birlikte pilotu kontrolü kaybetse bile kendisi kontrolü ele alıyor ve yaşanabilecek hasarları önlüyor.

 

Fiyat olarak ülkemizdeki satış fiyatı tam olarak bilinmese de Parrot Disco Drone gelecek ay satışa çıkacak ve satış fiyatı 1299$ olacak. Sizde 80 Km havalanabilen ve 45 dakika suyun üzerinde uçabilen kendi kontrol ettiğiniz VR destekli bir uçağınız olsun istiyorsanız bu ürün tam size göre.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ