Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
OPPO R7 Çerçevesiz Ekrana Sahip Olacak !
İçindekiler
0

OPPO R7 Çerçevesiz Ekrana Sahip Olacak !

Yazar: Mert Büyük22 Nisan 2015

OPPO Çin’in en iyi mobil firmalarından biri. Özellikle Çin’in Apple’ı olarak geçiyor. Ve telefonlarının fiyatlarıda Çin’e endekslersek eğer hiç de ucuz sayılmaz . Fakat 2 senedir en ince telefona sahipti Vivo sonradan bu ünvanı Oppo’dan kaptı. Yeni gelen detaylara göre dünyanın en ince ve çerçevesiz ilk telefonu geliyor .

oppo-r7-1

Bu telefonun yaklaşık 4.65 Mm Kalınlığına sahip olacağı söyleniyor. Ve ekranına baktığımız zaman çerçeve yok. Hemde içinde bulunacak olan modül ve batarya da hiçde azımsanacak gibi değil. Çünkü içinde MediaTek’in en güçlü ve iyi işlemcisi MTK6795’i barındıracak. 2GHZ’lik ve 64 bit yapısına sahip olan bu işlemci telefonu iyice rahatlatacak. Ayrıca içinde 3Gb Ram olması bekleniyor.

Android 5.0 Lollipop ile gelmesi bekleniyor ve çıkış tarihide tam olarak belli değil.

20.7 MP kamerayla gelmesi beklenen telefonda ayrıca kamera tarafında da hiçbir çıkıntı gözükmüyor. Bu inceliğe böyle özellikler gerçekten iştah kabartıcı. Ve bence çok da hoş gözüküyor. Oppo’nun ülkemize bu sene girmesi bekleniyor bakalım bu telefonu ülkemize ne zaman ve hangi fiyatla gelecek ? En yeni haberler için bizi takip etmeniz yeterli . Esenli ve teknolojik günler dilerim! 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...