Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
OnePlus One Avrupa’da Artık Satıta !
İçindekiler
0

OnePlus One Avrupa’da Artık Satıta !

Yazar: Mert Büyük6 Mart 2015

OnePlus One özellikle geçen senenin en çok konuşulan telefonlarından biri olarak yer aldı. Özellikle amiral gemisi katili olarak nitelendirilen ve amiral gemilerinin sunduğu özellikleri yarı fiyatına sunan OnePlus One davetiye sistemiyle telefon vermesi nedeniyle çok eleştiri almıştı. 1 Milyon barajını geçse de aslında 10 Milyonu rahat geçecek kapasiteye sahipti . Şimdi Avrupa’da ve davetiyesiz..

oneplus-one-new-countrys-1425551304

 

Şuanlık sadece 16 Avrupa ülkesine dağıtmayı planlayan şirket malesefki aralarında Türkiye yok. Fakat Almanya, Fransa ,İngiltere gibi ülkelerinde olmaması dikkat çekiyor. Demekki ilginin yoğun olacağı yerlere stok sorunu olmaması sebebiyle daha sonra gönderilcek. Ceo’su açıklama yaparak ” Biz bu telefonu dünya ile buluşturmak istedik. Bu yüzdende 16 Avrupa ülkesine sunuyoruz ve bu bir daha başlangıç.” diyerek dikkatleri üzerine çekti .Gerçekten burda olsa alacağım telefon olabilirdi hem uygun hemde kaliteli yapısı itibariyle.

oneplus-one-aa-8-of-34-710x399

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...