Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
OnePlus 2’nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!
İçindekiler
0

OnePlus 2’nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!

Yazar: Utku Can Barut28 Haziran 2015

Çinli teknoloji firması OnePlus , geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu One modeliyle büyük beğeni toplamıştı. Gerek üstün özellikleri ve performansı , gerekse diğer amiral gemilerinin yarı fiyatında olmasıyla eleştirilerden tam not almıştı.

oneplus-two-leak-render

300 dolarlık bir telefona göre 3 GB Ram , 1080p ekran ve 13 mp kamera gibi özelliklerle telefon beğenileri toplamıştı. Şimdi ise bu olumlu eleştirileri devam ettirebilmek adına serinin ikinci telefonu olan OnePlus 2 adlı  modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor.  Forum üzerinden resmi bir şekilde etkinlik duyurusu yapan OnePlus, yeni telefonun 27 Temmuz 2015 tarihinde tanıtılacağını açıkladı. Ülkemize göre 28 Temmuz’da gerçekleşecek olan etkinlik, TSİ 05.00’da başlayacak.

Düşük fiyat yüksek performans politikasıyla devam etmesi beklenen OnePlus , bu telefonunda Snapdragon 810 işlemci kullanacak. Her ne kadar işlemcinin ısınma problemi olsa da , OnePlus 2 modelinde daha gelişmiş şekilde karşımıza çıkacak. Aynı zamanda USB-C portu kullanılacak olan telefonda bu konuda da bir adım öne geçmek hedefleniyor. Cihazın ekran boyutu ise 5.7 inç olacak ve selefine göre ince bir kasayla gelecek.

Etkinlikte sadece OnePlus 2’yi tanıtmayacak olan Çinli firma, etkinliğe sanal gerçeklik desteği sağlayacak. Sanal gerçeklik gözlüğü ile izlenebileceği belirtilen etkinlikte geliştirici ekip ile seyircilerin arasına karışmamız mümkün hale gelecek.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...