Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
One M9+ Avrupa’ya Geliyor
İçindekiler
0

One M9+ Avrupa’ya Geliyor

Yazar: Utku Can Barut17 Temmuz 2015

HTC’nin Çin , Hindistan ve Tayvan’da piyasaya sürdüğü telefon One M9+’ın Avrupa piyasasına geleceği duyuruldu. Temel olarak One M9’u model alan ve bazı farklılıklar ile yenilenen telefon ile ilgili detaylar haberimizde.

Tayvanlı firma HTC , bu yıl tanıttığı ve birçok eksiği olan One M9 telefonundan sonra , telefona eklenen birçok yenilikle One M9+’ı piyasaya sundu. Cihazı yalnızca Çin , Tayvan , Hindistan’da satışa sunan HTC ,  cihazın Avrupa satışına da karar verdi. 5.2 inç QHD ekrana sahip cihaz , Duo Camera ve birçok işleve sahip.

One M9’da kullanılan problemli işlemci Snapdragon 810 yerine cihazda , MediaTek Helio X10 işlemcisi kullanılmış. 3 GB Ram bulunduran cihazda grafik birimi olarak ise PowerVR G6200 bulunuyor. 2840 mAh batarya ve 32 GB depolama alanı bulunan cihazda yenilik olarak parmak izi sensörü de mevcut.

One M9 ile yıla kötü bir başlangıç yapan HTC’nin , bu hamlesiyle durumu lehine çevirebileceği konusunda akıllarda soru işaretleri var. Yüksek fiyat politikası izleyen ve bu politikadan şaşmayan HTC , bakalım beklediği çıkışı artık yapabilecek mi?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...