Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Netmarble GameX 2015’te Oyun Severlerle Buluuyor
İçindekiler
0

Netmarble GameX 2015’te Oyun Severlerle Buluuyor

Yazar: Furkan YURDAKUL14 Aralık 2015

Mobil oyun dünyasının en başarılı aktörlerinden Netmarble, 17 – 20 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek GameX 2015 oyun fuarında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Rumeli Salonu’nda B-22 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak olan Netmarble, oyun severlere sürprizlerle dolu üç gün yaşatmayı hedefliyor.

GameX 2015 ziyaretçileri, Netmarble standında yer alacak tabletlerle Paramanya, Seven Knights, Blade Waltz ve Marvel Future Fight oyunlarını, oyunların ekibinde yer alan eğitmenler eşliğinde deneyimleme şansı yakalayacak. Ziyaretçilere oyun içi satın alımlar için hediye kuponu dağıtılacağı etkinlikte, ziyaretçiler kendilerini bekleyen sürpriz etkinliklerde yer alma şansı da yakalayacak.

Marvel Future Fight’tan, Iron Man, Winter Soldier, Gamora ve Captain America karakterlerinin cosplayerlarının da yer alacağı Netmarble standında ziyaretçiler, ilgiyle takip ettikleri oyunun karakterleriyle bir araya gelme şansı da yakalayacak.

Oyun ve teknoloji dünyasındaki tüm renklerin bir arada olacağı Netmarble standı, fuar ziyaretçilerine eğlencesi ve aksiyonu bol dakikalar yaşatacak.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...