İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Netflix Fiyatlarında İndirime Gitti !
İçindekiler
0

Netflix Fiyatlarında İndirime Gitti !

Yazar: Mert Büyük21 Eylül 2016

Yeni yeni ülkemizde boy göstermeye başlayan dünyanın en büyük medya servislerinden biri olan Netflix , ciddi bir indirim yaptı fiyatlarında ülkemizde. Detaylara bir göz atalım ..

Türkiye’de düzenlenecek olan bir etkinlik ile beraber ülkemize resmi giriş yapacak olan medya servisi Netflix, fiyatları inanılmaz bir şekilde aşağı çekti. House of Cards, Narcos( Bu aralar inanılmaz popüler), Daredevil , Marco Polo , Orange Is The New gibi popüler dizilerin yapımcısı olan Netflix , önceden 27 Liradan başlayan fiyatlarını 16 Liraya çekerek dikkatleri de üzerine çekmiş oldu.

IMG_1661

3 Tane farklı paket seçeneğine sahip olan Netflix:  Basic , Standart ve Premium olarak isimlendiriyor bu paketleri. Sırasıyla 15.99Tl, 26.99 Tl ve 39.99 Tl olarak fiyatlandırıldı. Basic paket pek tavsiye edilebilir değil Hd seçeneği bile sunmuyor fakat Standart paketin pek çok kullanıcıyı tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Premium paket ise 4K severlerin kalbini çalıyor.

IMG_1659

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...