Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Need for Speed’de İnternet Zorunlu !
İçindekiler
0

Need for Speed’de İnternet Zorunlu !

Yazar: Utku Can Barut12 Ağustos 2015

EA’nın merakla beklenen oyunu Need for Speed nihayet Gamescom etkinliğinde tanıtıldı. Büyük ilgi toplayan oyun ile ilgili ise ilginç bir detay ortaya çıktı. Gelen haberlere göre oyunu oynamak istiyorsanız eğer , internet bağlantınız olmak zorunda.

Daha öncesinde kısa bir videosu paylaşılan ve geçtiğimiz günlerde Gamescom etkinliğinde tanıtılan yarış oyunu Need for Speed’den kullanıcıları üzecek bir haber geldi. Buna göre eğer ki internet bağlantınız yoksa oyunu oynama gibi bir şansınız da malesef yok. Yani daha öncesinde offline modda oynayabilinen kısımlar içinde artık internet bağlantısı gerekli. EA’nın bununla Torrent ve crack gibi durumların önüne geçmeyi amaçladığı düşünülebilir. Ancak bu duruma oyun severlerden belli tepkilerde gelmiş durumda.

Bu kalitede bir oyunu yüksek kalitede oynamak için iyi bir internet altyapısı ve hızlı bir internet şart gibi duruyor. Hikaye modunun bile internete gereksinim duyması her ne kadar herkes tarafından şikayet edilecek bir durum olsada böyle bir oyunu alıp oynayacak kişilere internet zorunluluğu çokta sorun olmayabilir. Bakalım oyunun çıkışıyla birlikte oyunla ilgili nasıl tepkiler gelecek?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...