MWC 2017 Etkinliğinde En İyi Telefon Belli Oldu


MWC 2017 etkinliği kapsamında akıllı telefon dünyasına katılacak olan bir çok yeni üye resmen tanıtıldı. Fuarı düzenleyen şirket GSMA en iyi telefonu duyurdu.

MWC 2017 etkinliği ile birlikte onlarca telefon sır perdesini araladı ve gün yüzüne çıktı. LG, Huawei, Sony, Nokia gibi bir çok teknoloji firması dev şirket önümüzdeki günlerde satışa sunacağı akıllı cihazları tanıttı. Fuarı düzenleyen GSMA ise bu tanıtılan cihazların en iyisini seçti.

mwc 2017

Dünyanın ilk 4K HDR ekrana sahip olan akıllı telefonu Xperia XZ Premium, fuarın en iyisi seçildi. En iyi seçilmesinde tek etken sadece ekran değil. Snapdragon 835 işlemcisi ve Motion Eye teknolojisine sahip olan arka kamerası da dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Yeni kamerası ile 960 fps slow motion video kayıtları yapabiliyor.

Tasarım konusunda çok fazla değişikliğe gitmeyen Xperia XZ Premium, önceki modeli Z5 Premium gibi parlak bir görünüme sahip. Sony cihazlarında oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan suya ve toza dayanıklı olması Xperia XZ Premium’da da mevcut. Ayrıca güç tuşuna entegre edilmiş parmak izi sensörü de mevcut.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir