Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Mobil Windows 10’un Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı!
İçindekiler
0

Mobil Windows 10’un Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı!

Yazar: Mert Büyük11 Mart 2015

Microsoft yeni sistemi olan Windows 10 için bütün hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor . Özellikle çok sevilen bu sistemin ön hazırlık sürümü yaklaşık 5 milyon kez indirilmişti . Şimdi ise mobil alandan Windows 10 Ön İzleme sürümünün ekran görüntüleri Çinli firmalar tarafından sızdırıldı.

image

1 ay önce Microsoft Tarafından akıllı telefonlara sunulan Windows 10 Ön Izleme sürümüne ait ileride gelecek özelliklerle ilgili yeni ekran görüntüleri Çin’den geldi. Bunları büyük ihtimal önümüzdeki büyük Güncelleme ile verecek olan Microsoft gerçekten bu sefer kullanıcılarını her alanda memnun edecek gibi . Ayrıca Windows Phone’unda kaderini belirleyecek olan bu adımlar için Microsoft’un daha dikkatli ve temkinli yürümesi gerekli . iOS ve Android başlarını alıp yürürken kimse daha geriden gelen bir işletim sistemli telefon almak istemeyebilir tabii.

Bu güncellemede ise daha güzelleşmiş klavye seçenekleri ve bazı ana ekranda yer alan merak ettiğimiz Şeyler hakkındaki arayabileceğimiz yeni Şablonlar yer alıyor.

Microsoft sizce Windows 10 ile başarı yakalayabilecek mi ?

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...