Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Milli Gururumuz FIFA16 Kapağında
İçindekiler
0

Milli Gururumuz FIFA16 Kapağında

Yazar: Berkay Eke8 Temmuz 2015

Milli gururumuz Arda Turan yakaladığı mükemmel başarılarla taçlanmaya devam ediyor. Galatasaray altyapısından yetişip kendini geliştiren milli futbolcu 2011 yılında Galatasaray’dan Atletico Madrid’e transfer oldu ve yıldızlaşmaya devam etti. Atletico Madrid formasıyla La Liga şampiyonluğu ve UEFA Ligi şampiyonluğu yaşayan Arda Şampiyonlar Ligi finali de görmüştü.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük takımlarından olan Barcelona’ya transferi ile de dünya gündemine oturup en çok konuşulan kişi oldu. Yakaladığı başarıların ardı arkası kesilmeyen Arda Turan FIFA 15’te olduğu gibi FIFA 16 oyununda da Barcelona’nın yıldız futbolcusu Lionel Messi ile kapak fotoğrafını paylaşacak.


FIFA ve benzeri dünya çapında önemli ve ses getiren oyunların Türkiye’deki dağıtım haklarını elinde bulunduran Aral Game’in yaptığı açıklama doğrultusunda, Arda Turan, yeni takım arkadaşı Messi ile birlikte FIFA 16’nın kapak yıldızı olacak.

Aral Game’den detaylı bir açıklama gelmedi ancak muhtemelen FIFA 2015’te olduğu gibi sadece Türkiye’de satışa sunulan oyunların kapaklarında yer alacak.

FIFA 16, Eylül ayında 59 euro etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Oyunun Türkiye’deki fiyatının ise ne olacağı şu an için belli değil.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...