Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Microsoft Xbox One Uygulama Marketini Yakında Açıyor !
İçindekiler
0

Microsoft Xbox One Uygulama Marketini Yakında Açıyor !

Yazar: Mert Büyük18 Şubat 2015

Eğer hala Ps4 veya Xbox One konsollarından birini almayı düşünüyorsanız bu haber tam da size özel diyebiliriz . Microsoft tarafında adım atmanızı sağlayacak bu haberimize gelin bir göz atın .

3ba04197-45b7-43b8-ad72-112d8a46340f

Uygulama geliştiriciler ve özellikle de bazı elit kesime özel bir şekilde açılan bu market sayesinde artık daha fazla özel uygulama geliştirilebilecek ve konsol daha fazla şeyden yararlanabilecek. Microsoft’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre ve Pocketnow’dan aldığımız haberler bu şekilde gösteriyor. Mayıs ayında geliştiriciler SDK ile birlikte ulaşıp uygulamalar ekleyebilecekler.  Geliştiricilerin uygulamalar üzerindeki beta verileri , uygulamayı geliştirmek adına yapılacak yadsınamaz gelişmeler arasında.

Microsoft bu kararıyla birlikte Sony’nin bir adım önüne geçmeye niyetlenmiş gibi. Özellikle gelecekte Xbox One alanlar PS4 kullanıcılarına göre daha fazla avantajlı olucaklar . 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...