Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Microsoft , OneDrive ile 100 Gb Depolama Alanını Ücretsiz Sunuyor!
İçindekiler
0

Microsoft , OneDrive ile 100 Gb Depolama Alanını Ücretsiz Sunuyor!

Yazar: Mert Büyük20 Şubat 2015

Microsoft bu sıralarda online hizmetleriyle ilgili yoğun bir çaba içerisinde. Onları popüleştirmek ve en iyi hizmeti sunması adına onları geliştiriyor ve çeşitli kampanyalar sunuyor. Önceden CEO Satya Nadella’nın gözlerini geleceğe çevirdiği biliniyordu. Bu durumda yabancı markalar ve diğer programlar ile rekabet adına iOS ve Android’de aslında kendi borusunun ötmesini istediğini tahmin edebiliriz .

onedrive-cloud-storage

Microsoft’un Bing servisinin kullanım oranı düşmekte bu yüzden ayrıca her yazılımında önlemler almaya çalışıyor Microsoft. Ve bu sefer de çılgınca bir teklifle çıkıyor karşımıza . 2 Yıllığına OneDrive platformunda 100Gb’lık bir alan ücretsiz bir şekilde sunuyor bize. Sadece yapmanız gereken Bing Rewards account’ınız olması , hepsi bu . Şuanlık tek problem bunun Amerika kullanıcıları tarafından kullanılabilmesi. Fakat Microsoft bunu dünya çapında yaymak istiyor.

Microsoft-OneDrive-logo-large

Evet okurlarımız durum bu. Microsoft bu kampanyasını hala yaymaya devam ediyor. Sadece yapmanız gereken Türkiye’ye geldiği zaman bir account açarak bu hizmetten yararlanmanız . 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...