Michelin’den devrim niteliğinde lastik teknolojisi!

  • 21 Haziran 2016
  • 30 kez görüntülendi.
Michelin’den devrim niteliğinde lastik teknolojisi!

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden bir tanesi olan Michelin yeni çıkarmış olduğu yüksek performans lastiği Pilot Sport 4 ile rakiplerine meydan okuyor.

Michelin ‘MICHELIN Total Performance’ sayesinde geliştirdiği performans lastiği Pilot Sport 4, Türkiye yollarında yerini aldı. Spor otomobillerde en önemli etkenler olan sürüş keyfi, performans ve güvenliği bir arada sunan yeni Michelin Pilot Sport 4, yeni geliştirmiş olduğu teknolojisi, özgün sırt deseni ve bileşenin deki malzemeler ile hem kuru hem de ıslak zeminde alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor.  

Dynamic Response teknolojisi ile ‘aklınızdan yola anında’

Michelin’in yüzyılı aşkın tecrübesi ve motorsporları alanındaki deneyimi sayesinde geliştirilen MICHELIN Pilot Sport 4, yol ile daha fazla temas alanı sağlayarak sürücülerin performansını geliştirirken; “Dynamic Response” teknolojisi ile de direksiyon hareketlerinin yola en iyi şekilde aktarılmasını sağlıyor. Virajlarda ve yüksek hızla seyir ederken dahi yol ile temasın kaybolmasına izin vermeyen lastikler, yapısındaki bileşenlerin etkisi ile sürücülere direksiyonda mükemmel bir hakimiyet sunuyor.

michelin lastk

michelin lastk

Yakıt tasarrufu ile bir lastik fiyatı cepte

Bileşiğindeki işlevsel elastromerler ve silika sayesinde homojen yapısıyla yüksek performans sunan Pilot Sport 4, geniş ve derin kanalları ile su tahliyesini güvenle sağlayarak lastik ömrünü uzatıyor. Yüksek yakıt tasarrufu ile de yüksek performans lastikleri segmentinde fark yaratan MICHELIN Pilot Sport 4,aynı kategorideki lastiklere göre yüzde 3 daha az yakıt tüketerek, set olarak kullanıldığında, ömrü boyunca bir lastik fiyatı kadar tasarruf sağlıyor.

Lastik yanağında kadife görüntüsü ve etkisi yaratan premium dokunuş ve jant koruma bandı ile Premium tasarıma sahip MICHELIN Pilot Sport 4, sürücü odaklı ve konforlu bir performansıyla fark yaratıyor.

Kaynak: Technosfer.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ