Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Meizu MX5 Pro akıllı telefonun görselleri ortaya çıktı
İçindekiler
0

Meizu MX5 Pro akıllı telefonun görselleri ortaya çıktı

Yazar: Furkan YURDAKUL7 Haziran 2015

Meizu Mx5 Pro akıllı telefonu için yeni görseller ortaya çıktı, bu görsellerin yanında şuanda bilinen teknik özellikleri de sizler için paylaşıyoruz.

 

Çin’in önemli akıllı telefon üreticisi olan Meizu, son zamanlarda büyük rakiplerine göre daha hızlı ilerlemeye başladı. “hands-on” videosu ile Meizu Mx5 cihazını görmüştük bugün ise Pro versiyonu için yeni görseller sızdırıldı.

Çok yakında duyurulabilecek olan cihaz için isterseniz teknik özelliklerine bakalım.

Meizu Mx5’in teknik özelliklerini aşağıdan bakabilirsiniz.

5.5 inç 1920×1080 çözünürlüğüne sahip ekranı, daha ince çerçevesi, 64 bit 8 çekirdekli MediaTek MT6793 işlemcisi, 3 GB belleği, 20 megapiksellik arka kamerası, 3 megapiksellik ön kamerasının yanı sıra Android 5.0 (lollipop) işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor.

meizu-mx5-pro-2

Meizu Mx5 Pro’nun teknik özelliklerini aşağıdan bakabilirsiniz.

6 inç 2560×1440 çözünürlüğüne sahip Quad HD ekranı bulunmakta detaylar belli oldukça sitemizde yayımlamaya devam edeceğiz.

Bizlere göre Mx5’de bulunan teknik özelliklerin neredeyse aynısı olacak durumda sadece ön kamerasının daha iyi olmasını bekliyoruz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...