Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Meixu Mx5 Özelliklerine Göz Atın !
İçindekiler
0

Meixu Mx5 Özelliklerine Göz Atın !

Yazar: Mert Büyük5 Temmuz 2015

Meizu Mx5, gerçekten bizi hem fiyatıyla hem de özellikleri ve tasarımıyla büyüledi . Bunları sizlerle paylaşma gereği duyduk işte karşınızda Meizu Mx5’in özellikleri ..

image

 

Meizu Mx5 , bünyesinde Mediatek Helio X10 MTK6795 işlemcisini barındırıyor . 8Çekirdekli ve 64 bit mimarili bir işlemci . Ayrıca telefonda DDR3 3GB Ram bulunuyor .

Tasaeım olarak bakarsak eğer yekpara alüminyum kasayla birlikte karşımıza çıkıyor . Mtouch adını verdiği ve safir kristalle koruduğu parmak izini daha da geliştirdi . Ayrıca telefonda 3150 Mah batarya bulunuyor ve 40 dakikada%60’ını dolduruyor bataryanın . Kısaca hızlı şarj imkanı sunuyor bizlere .

Kamera anlamında ise Sony 20.7 Mp’lik kamerası karşılıyor bizi . Selfie kamerası olarak ise 5Mplik kamera kullanılmış . Ekranda ise Samsung’un Super Amoled Full Hd ekranı karşılıyor bizi ve 441 Ppi’lık bir değere sahip ekran .

Fiyatlara gelirsek 16 Gb 290 Dolar , 32 Gb 322 Dolar ve 64 Gb 400 Dolarlık fiyatlarla çıkacak . Meizu ülkemize güzel bir giriş yaptı ve ucuz çıkmasını umuyoruz bu güzel telefonların ..

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...