Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Mafia 3’ten İlk Haberler Gelmeye Baladı!
İçindekiler
0

Mafia 3’ten İlk Haberler Gelmeye Baladı!

Yazar: Utku Can Barut30 Haziran 2015

Take-Two Interactive tarafından çıkarılan Mafia oyun serisinden oyun severlere müjdeli haberler gelmeye başladı. Bildiğiniz gibi birçok kişi tarafından beğenilen Mafia serisi, 2002 yılında hayat bulmuştu. Oyunun satış rakamlarında büyük başarılar yakalamasından dolayı 2010 yılında serinin ikinci oyunu olan Mafia 2 piyasaya çıkarılmıştı. Aradan geçen 5 yılın ardından oyuna dair en güçlü kanıt otaya çıktı. Güçlü hikayesiyle büyük beğeni kazanan oyundan geçtiğimiz günlerde müjdeli bir haber geldi.

Mafia-3-2

Take-Two, geliştirme aşamasında olduğu tahmin edilen Mafia 3’ün domain adreslerini satın aldı. Alan adlarının sahte olabileceği ihtimali bulunuyor. Ancak web sitelerinin Take2Games.com ve RockstarGames.com’a bağlı olmasından dolayı bu ihtimal ortadan kalkıyor. Bunlarla birlikte serinin üçüncü oyununun çıkacağı uzun zamandır kulaktan kulağa yayılmaktaydı. Geçtiğimiz yıl ise online satış sitelerinden Play-Asia, Mafia 3’ü Xbox One ve PlayStation 4 platformları için listelemişti.

Birçok oyun sever tarafından merakla beklenen oyunun ağustos ayında gerçekleşecek olan Gamescom etkinliğinde duyurulacağı tahmin ediliyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...