Şimdi Okuyorsunuz
Macbook Usb Type C Aksesuarı Fiyatıyla Şaırtıyor !
İçindekiler
0

Macbook Usb Type C Aksesuarı Fiyatıyla Şaırtıyor !

Yazar: Mert Büyük10 Mart 2015

Apple’ın Yeni çıkardığı Macbook laptopu için yeni aksesuarlar çıkmaya başladı. Özellikle tek usb girişine sahip olmasıyla yoğun eleştiri alan bu laptop tasarım olarak mükemmel. Bu yüzden bu girişi ihtiyaçlarımıza göre yönetmemiz için bu usb’nin aksesuarı çıktı.

 

1

Bu aksesuar sayesinde Macbook’a hem normal USB , hem HDMI hemde Usb C kablosu takabilicek ve yeterli şekilde bu alanlardan faydalanabileceksiniz. İncelik yüzünden bu gibi imkanlardan müşterileri mahkum bırakan Apple böyle aksesuarlar geliştirerek buna engel olmaya çalışıyor fakat fiyat konusuna gelirsek biraz el yakacak gibi. Bu aksesuar tam olarak 250 Lira ! Yani  keşke biraz daha ucuz piyasaya sürüp daha iyi bir hale getirselerdi diyor insan fakat Apple bu konuda hiç öyle davranmıyor.

4299 Liraya alacağınız Laptopa birde 250 liralık bir aygıt daha alacaksınız diyebiliriz. Apple gerçekten şaşırtıyor fakat biraz kötü yönden yinede yorumu size bırakıyoruz ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...