İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Macbook Pro Yeni İlemciler İle Geliyor!
İçindekiler
0

Macbook Pro Yeni İlemciler İle Geliyor!

Yazar: Mert Büyük8 Mart 2015

9 Mart’ta Apple’ın bir bahar etkinliği yapacağını size duyurmuştuk. Apple Watch’un detaylandırılmasına kesin gözüyle baktığımız Apple, yanında küçük sürprizlerde yapacağı söyleniyor.

apple_macbook_pro_retina_mc976na

 

En son 1 Yıl önce güncellenen Macbook Air ve Pro serileri bildiğimiz üzere İntel’in Haswell işlemcileri ile güçlendirilmişti. İntel’in en son seri işlemcileri Apple-İntel ilişkileri sayesinde nerdeyse en erken Apple kullanıyordu. Bunun yeniden olacağı tahmin ediliyor ve İntel’in en son BroadWell işlemcilerini kullanacağı tahmin ediliyor.

Macbook Pro’ya bu işlemcinin geleceği kesin diyebiliriz. Macbook Air ise olasılık aşamasında şuanda. Ayrıca Amerika’da Mac’lerin teslimat süresi düştü bunuda elindeki stokları eritmek adına yapılan bir hamle olarak niteleyebiliriz.

Haberler bu şekilde. 9 Mart’taki Apple Etkinliğinde neler olduğunu size hızlı bir şekilde aktaracağız , bizi takip edin ! 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...