Şimdi Okuyorsunuz
Logitech tutkunlarından özel video oyunu PX57
İçindekiler
0

Logitech tutkunlarından özel video oyunu PX57

Yazar: Furkan YURDAKUL16 Nisan 2015

Logitech oyuncuların desteği ile tasarladığı ilk kitle kaynaklı video oyunu PX57 ve Logitech’in yeni projesi “Together We Game” oyun severler ile buluşuyor. Her seviyeden oyun tutkunları için tasarlanan ve geliştirilen PX57, geleneksel kale savunma video oyunu olarak tasarlandı. Dünya genelinde 12.000’den fazla oy alan PX57, New York Üniversitesi Oyun Laboratuvarı Yöneticisi Frank Lantz ve oyun uzmanları takımı Tiny Mantistarafından hayata geçirildi.

foto galeri.fw

Logitech PX57 oyununun dünya genelinde farklı ülkelerden insanların katkılarıyla hazırlandığını söyleyen New York Üniversitesi Oyun Merkezi Yöneticisi Frank Lantz, “PX57, oyun severlerin fikirlerini ve yaratıcı seçimlerini yansıtıyor. Together We Game oldukça eğlenceli ve işbirlikçi bir süreçti. Artık yarışma zamanı geldi” dedi.

Logitech, PX57’nin yaratım sürecinde hayranlarının yaratıcılıklarını paylaşabilmeleri ve oyun tasarımına katkıda bulunabilmeleri için özel bir proje geliştirerek, Reddit kullanıcılarını oyunun ayarlarını, ana karakterlerini, puan sistemini belirlemek, silahlarını seçmek ve oylamak için beş aylığına bir araya getirdi. Dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcıların şekillendirilmesi ile geliştirilen oyun, tamamen Logitech fanları tarafından hazırlandı.

PX57 Apple App Store ve px57.com’da başlangıç olarak ücretsizdir.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...