LG G6 Renkleri Belli Oldu


LG firmasının yeni modeli olacak olan LG G6 için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni amiral gemisinin renk seçenekleri de belli oldu.

Akıllı telefon pazarında renk seçeneği biraz kısıtlı bir durum oluyor. Genelde telefon kullanıcıları seçtikleri renkli kılıflar yardımıyla telefonlarını renklendiriyorlar. Ancak kılıf taktıktan sonra renkli bir akıllı telefon kullanmanın da bir anlamı kalmıyor. Ancak kılıfsız telefon kullanmayı sevenler için LG’den güzel bir haber var. LG firması yeni amiral gemisi G6 modelinde en az 3 adet renk seçeneğini kullanacak. Sızıntılar her zamanki alıştığımız gibi Evan Blass tarafından yapılan bir paylaşımla ortaya atıldı. Resmi olarak belirlenen renk seçeneklerinin isimleri ise Gizemli Beyaz, Astro Siyah, ve Buz Platinyum.

lg g6

Siyah ve beyaz seçenekler birkaç önce ortaya çıkmıştı ancak tam olarak isimleri bilinmiyordu. Yeni renk isimlerine kavuşan cihaz seçeneklerini LG G6 modellerinin tanıtılacağı fuarda tanıtılmasını merakla bekliyoruz.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir