LG G6 Özel İçerikleriyle Satışa Sunulacak


Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliği kapsamında tanıtılan LG G6 modeli LG V20 modeli gibi birden fazla içerik ile satışa sunulacak.

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan mobil cihazlardan biri de LG’nin yeni amiral gemisi G6 modeliydi. G6’nın tanıtımıyla birlikte oldukça fazla miktarda ön sipariş alındı.

LG, V20 modelinde de uyguladığı gibi bazı paketlerde özel içeriklerle birlikte G6 modelini satışa sunacak.

LG G6 Özel Paket İçeriğinde Neler Var?

lg g6

10 Mart’ta Kore’de satışa sunulacak olan G6 modelleri için 390 dolar değerinde özel bir içerik paketi hazırlanıyor. Bu paket kapsamında 1 yıllık ekran değişim garantisi, koruma kılıfı ve LG TonePlus kulaklık ile Raleigh Keyboard 2 gibi değişik özellikte aksesuarlar yer alacak. Özel içerikli paketlerin bulunduğu cihazların yaklaşık olarak 800 dolar fiyat etiketi olması bekleniyor.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir