Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
LG G4 Görüntülendi !
İçindekiler
0

LG G4 Görüntülendi !

Yazar: Mert Büyük10 Mart 2015

Geçen Mobil Dünya Kongresin’de orta segment ürünlerini tanıttığı ve amiral gemisi alanında sessizliğini koruyan LG, G4 ile güzel bir atağa hazırlanıyor olabilir. Basın görselinin sızdırıldığı haberimize gelin bir göz atın !

01

Paylaştığımız görsel Onleaks tarafından paylaşılmış ve G4’ün arka tarafı olarak söyleniyor. Açıkcası bakarsak yeniden bir plastik kasa ve çıkarılabilir batarya göreceğiz . Kamerada azda olsa çıkıntı göze yansıyor. LG bu alanda kendini yenilemeli ve metal tasarımla karşımıza çıkmalı artık . HTC M9 çok güzel bir tasarıma olmasına rağmen çok eleştiriye kardeşiyle çok benzediği için maruz kaldı.

Lg G4’ün sızdırılan özellikleri ise 5.3 İnç İPS 3K Ekran, 4 Gb Ram , 3500 Mah batarya , 32 ve 64 Gb Depolama alanları, Stylus Kalem, 16 Mp Arka, 5 Mp Ön kamera ve daha yeni arayüz. İşte bu şekilde galiba Nisan’da tanıtılacak olan G4 hakkında en yeni bilgileri takip etmek için Technosfer’i takip edin ! 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...