Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
LG G2 Android Güncellemesi Nasıl Atılır
İçindekiler
0

LG G2 Android Güncellemesi Nasıl Atılır

Yazar: bozdemir27 Nisan 2015

Lg G2 geçtiğimiz günlerde Android Lollipop Güncellemesini duyurmuştu. Lg G2 sahiplerinin merakla beklediği Android 5.0 Lolipop güncellemesi geldi haberimizde sizlere yeni gelen bu sürümü nasıl yükleyeceğinizi anlatacam.

Google’ın geçen yılın sonbarında duyurduğu Android 5.0 Lolipop güncellemesi nisan ayının başında Avrupa Ülkelerinde dağitılmaya başlanmıştı ve en sonunda Türkiyede de yayınlandı.

Lg G2 lolipop güncellemesini PC üzerinden yapılabilecek, bunun içinse size LG PC Suite programılazım. Google Materyal tasarım çizgileri, Lg UX 3,0 ve yepyeni özellikler bulunmakta, daha iyi hafıza yönetimi ile telefonunuzun performansını artırabileceksiniz.  LG G2 Lolipop güncellemesi henüz Over the Air (OTA) olarak yayınlanmadı.

Bu güncellemeyi yüklemek için ilk baş bilgisayarınıza LG PC Suite uygulamasını yüklemelisiniz. Bu işlemi yapmak için ilk baş link’e tıklayınız ve sizde aşağıdaki fotoğrafa bakarak cıhazınızı seçiniz.

Adsız.jpg

 

Telefon modelinizi seçtikten sonra bilgisayarınıza uyumlu olan programı indirerek yazılım güncellemelerinizi kontrol edip gelen güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
bozdemir
Ben 19 yaşındayım ve bilgisayar programcılığında okuyan teknolojiye düşkün biriyim.

Bir yanıt bırakın...