Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
LG G Pad 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!
İçindekiler
0

LG G Pad 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Yazar: Berkay Eke25 Temmuz 2015

Mobil alanında kendini her sene bir üst basamağa taşıyan LG tablet pazarına da 2013 yılında G Pad 8,3 modeliyle giriş yapmıştı. LG geçtiğimiz aylarda tablet piyasasında bulunan ürünlerin arasına giriş/orta düzey G Pad 7,0, G Pad 8,0 ve G Pad 10,1 modellerini ekledi.

LG’nin tablet kategorisindeki asıl bombası ise ekim ayında açılanacak. Şirket, G Pad 8.3’ün devam modelini duyurmaya hazırlanıyor. LG G Pad 2’ de 8.3 inçlik ekran boyutu korunacak ve ekran çözünürlüğü Full HD seviyesinde olacak.

İşlemci konusunda da büyük adımlar atmaya hazırlanan LG iki yıl önceki G Pad tablette Snapdragon 600 işlemcisini kullanmıştı. Devam modelinde ise dört çekirdekli Snapdragon 805’e yer verecek. Tabletin grafik yükünü ise Adreno 420 üstlenecek.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışacak G Pad 2’de bunlara ek olarak 3GB RAM, genişletilebilir 32GB depolama, 8MP arka kamera, 5MP ön kamera ve akıllı telefonlara gelen çağrı ve diğer iletileri yönetme özelliği yer alacak.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...