Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
LG G Flex 2 Satıa Çıkıyor !
İçindekiler
0

LG G Flex 2 Satıa Çıkıyor !

Yazar: Mert Büyük15 Mart 2015

LG G Flex 2 , aynı Zenfone 2 gibi üzerine dikkatleri çekmişti ve Dünya’nın ilk Snapdragon 810 işlemcisine sahip telefonuydu. Isı konusunda o kadar eleştiri ve yorum olduki bu telefonu duymamanızın mümkün olmadığını düşünüyorum. 

gf2-fb

Bu telefonda şuanlık 2 renk seçeneğimiz var . Volkan Kırmızısı ve Platin Grisi. Özellikle benim seçimim kırmızı olabilirdi çünkü çok güzel durduğunu düşünüyorum tabi tercih sizin. Şuanlık  sadece Amerika’da satışa çıkıyor fakat Mart sonu veya Nisan başı gibi ülkemizde olması bekleniyor. Yaklaşık 500 Dolar gibi bir fiyatla çıkan LG G Flex 2’nin 2 bin lira altında çıkmasını umuyoruz fakat G Flex’in 2500 lira gibi bir fiyattan çıkıp Türkiye’de fazla ilgi görmemesi bir süre sonra değerini baya bir düşürmüştü.

AndroidPIT-LG-G-Flex-2-display-2

Sizce LG bu telefonuyla başarıya ulaşabilecek mi veya siz bu telefonu geldiğiniz zaman almak istiyor musunuz ? Bizimle yorumlarını paylaşırsanız seviniriz. Tüm hızıyla teknolojik gelişmeleri aktaracağız ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...