LEAGUE OF LEGENDS’DA HERKESİN BİR EFSANESİ VAR


Riot Games, League of Legends tutkunlarının 2016 yılı boyunca oyunda elde ettikleri tüm başarıları, oyunculara özel bir platformda topladı. Sihirdarlar,www.seninefsanen.com web sitesine League of Legends kullanıcı bilgileri ile giriş yaptıklarında, bir yıl boyunca sergiledikleri performansı eğlenceli bir video eşliğinde izleyebiliyorlar. Site ayrıca, tüm oyuncuların yıl boyu performansıyla ilgili bir istatistik videosuna da ev sahipliği yapıyor.

League of Legends Türkiye oyuncuları için seninefsanen.com’da ilginç sürprizler var. “2016 yılında nasıl bir LoL oyuncusuydum?” sorusunun cevabı, bu eğlenceli video istatistik sitesinde sihirdarları bekliyor. Oyuncular sayfaya LoL hesapları ile giriş yaptıklarında, 2016 yılı boyunca aldıkları skorlar gibi birçok veriyi, kendilerine özel hazırlanan videodan takip edebiliyorlar.

Sitede ayrıca “Tüm Türkiye’nin Efsanesi” de yine özel bir video eşliğinde anlatılıyor. Bazı rakamlara göz attığımızda, 2016’nın da LoL ile dolu dolu geçtiğini görüyoruz.

  • 2016 yılında Türkiye sunucusunda toplam 276.674.537 saat boyunca League of Legends oynandı.
  • Yıl boyunca üst üste dizilse toplam 429.131.495 Galata Kulesi edecek kadar minyona son vuruş yapılırken, toplam 6.200.832.812.363 altın toplandı. Bu, League of Legends dünyasında tam 1.631.798.109 Rabadon Şapkası anlamına geliyor.
  • 2016 yılı boyunca League of Legends’da 1.581.748 defa “beşte beş” yapıldı.

YAZAR: Furkan YURDAKUL

Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren birisi olarak biliyorum. Her türlü donanım ve yazılım alanında çalıştığım için site bünyesinde sizlere donanım ve yazılımla ilgili haberler üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Gören Şok Geçiriyor

Outlast 2 çok yakında bir sürede piyasaya süreye çıkacak. Oyunun videoları ve müziklerinden bahsetmiştik ama şimdi de oyunun gerçek halini sizlere anlattık. Sistem gereksinimleri için haberimizi okuyun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir