Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Jony Ive ve Ekibi , Apple Watch İçin Apple Store’u Yeniden Dizayn Ediyor!
İçindekiler
0

Jony Ive ve Ekibi , Apple Watch İçin Apple Store’u Yeniden Dizayn Ediyor!

Yazar: Mert Büyük17 Şubat 2015

Apple’ın Tasarım Ekibi Şefi Jony Ive ve Ekibi, Apple Watch için Apple Store raflarını daha gösterişli kılmak adına yeniden tasarlıyor . Saatlerin daha ilgi çekebilmesi ve daha iyi görünebilmesi için bunun zorunlu olduğunu bilen ekip kollarını sıvayarak bu işe girdi. 

11838-5231-lincolnpark_gallery_image8-l

Appleİnsider’dan gelen haberlere göre çok özgün ve hiç görülmemiş bir tasarıma imza atacakları belirtiliyor .Zaten şuanda Apple Store’un diğer marka storelarından daha modern ve şık olduğu göz önüne alınırsa bu bizi daha çok heyecanlandırıyor. ‘Yeni alanlar doğal bir yapıya ulaşacak ve boşluklar da altın ile kaplanacak ‘ gibi bir söz bize tasarım hakkında ipuçları veriyor aslında. V.İ.P Alanı gibi bir alan yaratılmasına ihtiyaç duyuyor bu ekip ve sanırım böyle bir alan da ayrıca yaratacaklar.

11838-5232-AppleRetailStore-l

Bu ayki Apple Watch’a ait raporlar bu şekilde belirtiyor. Apple Watch , Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor ve büyük ihtimal Mayıs-Haziran aralığında ülkemize gelecek. Nasıl bir ilgiyle karşılaşacak merakla bekliyoruz ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...