Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
#İyikiDoğdun
İçindekiler
0

#İyikiDoğdun

Yazar: Berkay Eke8 Temmuz 2015

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter yeni özelliğini duyurdu. Her geçen gün yenilenen ve güncellenen Twitter artık doğum günlerinizi de kutlayacak.

Hali hazırda Facebook platformunda kullanılan doğum günü kutlama seramonisi bir diğer popüler sosyal medya ağı olan Twitter da bu yeni özellikle donanacak. Yeni özellik sayesinde artık doğum gününüzü Twitter üzerinden kutlayabileceksiniz.

Doğum Gününüzü Twitter Üzerinden Kutlayın!
Resmi açıklamada yer alan ifadelere göre Twitter artık yeni özelliği ile beraber kişisel kutlamaları daha kolay hale getirmeyi hedefliyor. #HBD ve #İyikiDoğdun gibi etiketler daha da anlam kazanmış olacak.

Profilinize ekleyeceğiniz doğum günü tarihiniz geldiğinde Twitter, kullanıcılarının doğum gününü balonlar ile kutlayacak.

Profilinize doğum gününüzü ise “Edit Profile“‘a tıklayarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca doğum gününüzü kimlerin görmesini istiyorsanız buradan ayarlayabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...