Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
iPhone’da Iris Tarayıcı Sesleri !
İçindekiler
0

iPhone’da Iris Tarayıcı Sesleri !

Yazar: Mert Büyük1 Eylül 2016

İlk başta Microsoft Lumia 950 ile beraber gündeme gelen fakat Samsung Note 7 ile beraber popülerliğe ulaşan Iris tarayıcı Apple tarafında da gündemde. Son gelen haberlere göre seneye çıkacak 10. Yıl versiyonunda Iris tarayıcısını büyük ihtimalle göreceğiz. Detaylara bir göz atalım.

Samsung’un Iris tarayıcı adımından sonra Apple’ın da gündeminde bu konu. Özellikle Samsung’un orta segment telefonlarda kullanacağının sinyallerini vermesi sonrası artık parmak izinin yerini almasına kesin gözüyle bakılıyor iris tarayıcısına.

IMG_1611

Digitimes’ın üreticilerden elde ettiği bilgilere göre iPhone’un 10.Yıl versiyonunda iris tarayıcı olacak. Xintec firmasının iris tarayıcısı için seri üretim yapacağı söylenirken , farklı özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor iPhone 10.Yıl versiyonunun.

Touch Id’nin ekranla bütünleşik yapıda geleceği söylenirken , şuanda 10. Yıl versiyonunun değil tüm gözlerin 6 gün sonra tanıtılacak iPhone 7’de olduğunu söyleyebiliriz.

7 Eylül’de bakalım nasıl bir iPhone 7 bekliyor bizi..

Mert Büyük / TECHNOSFER

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...