İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
iPhone 7 Kılıfı Sızdı !
İçindekiler
0

iPhone 7 Kılıfı Sızdı !

Yazar: Mert Büyük9 Mart 2016

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone’lar için geri sayım başladı diyemeyiz çünkü önümüzde yaklaşık 6 ay gibi uzun bir süre var yani yarım yıl. Fakat söz konusu olan şey Dünyanın en büyük markasının telefonu olunca zaman önemli olmuyor. Onleaks tarafından sızdırılan kılıflarda göze çarpan bazı detaylar var .

 

Kılıf görsellerine bakılırsa iPhone 6 ile aynı tasarım çizgilerine sahip olacak. Yani aynı oval hatlar . Stereo hoparlör ile gelmesi beklenen telefon ayrıca hem daha yüksek kaliteli bir ses hizmeti için , hem de daha ince olması için 3.5mm jack girişssiz gelecek. Bunun yerine kulaklıklar artık Lightning Port çıkışı ile gelmesi bekleniyor.

iphone-7-3

Ayrıca görsellere baktığımız zaman kamera yerinde olan büyük boşluğun iPhone 7‘de olması beklenen çift kamera lensininde göstergesi.

iphone-7-1

iPhone 7‘nin çıkmasına uzun bir süre var bu kılıf sahte olabilir o yüzden sadece tahminler üzerine yorum yapabiliyoruz. Lansman tarihi yaklaştıkça detaylar dahada belirginleşir . iPhone 7 hakkında detaylı bilgiler almak için sitemizi takip edin.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...