iPhone 8 Telefon Kılıfı Sızdırıldı!

iPhone 8 hakkında henüz çok az bir bilgi sızıntısı bulunurken cihaz için tasarlanan telefon kılıfı sızdırıldı. Detaylar haberimizde..

  • 28 Nisan 2017
  • 885 kez görüntülendi.
iPhone 8 Telefon Kılıfı Sızdırıldı!

iPhone 8 hakkında henüz çok az bir bilgi sızıntısı bulunurken cihaz için tasarlanan telefon kılıfı sızdırıldı. Kılıfta dikey şekilde yerleştirilmiş çift kamera büyüklüğünde bir boşluk yer alıyor.

Piyasaya çıkmayan cep telefonları hakkında bilgiler sızdırmasıyla ünlü olan KK Sneak Leaks bu sabah Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderide iPhone 8 için üretilen bir kılıfa yer verdi. Sneak Leaks’in iPhone 8 modeline özel üretilen kılıfı yayınlamasıyla, cihazın arka tarafında dikine konumlandırılmış çift arka kameraya sahip olacağı izlenimi veriyor. Üçüncü parti firmalar tarafından üretilen bu kılıf tasarımı eğer doğru olursa iPhone 8 modeli de çift kamera akımıyla yoluna devam eden telefonlar arasına katılacak.

iPhone 7 Plus modelinde kullanılan çift kamera arka kasaya yatay şekilde hizalanmıştı. Ancak yeni tasarımda söz konusu dikine hizalama daha çok derinliğe sahip fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Kılıfın detaylarına bakacak olursak arka kısımda olması beklenen bir parmak izi okuyucu sensörü de bulunmayacak. Bu durum her zaman alıştığımız gibi iPhone 8 modelinde de parmak izi okuyucusunun ekranın ön panelinde yer alacağı konusunda ihtimalleri arttırıyor. iPhone 8 modelinin iPhone’un 10. yılı şerefine özel bir cihaz olarak tasarlanması düşünülüyor. Apple da umarız kullanıcıları gibi düşünüyordur. Aksi halde iPhone 8 modelini bekleyenler Apple severler biraz hüsrana uğrayabilir. Ayrıca cihazın adının da iPhone 8 yerine daha özel bir isme sahip olabileceği de söylenen bir sızıntı.

iPhone 8 modelinin tanıtılmasına ve satışa sunulmasına oldukça uzun bir zaman var. Bu zaman içerisinde pek çok sızıntı haberi yayınlanacak ve biz de bu haberleri sizlere en hızlı şekilde aktaracağız. Cihazın çıkışına daha yakın zamanlarda daha kesin sızıntılarla karşınızda olacağız. Ayrıca telefonda kablosuz şarj özelliğinin de desteklenmesi bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ