İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Iphone 7 ‘ye Kulaklık Girişi Açtılar !!!
İçindekiler
0

Iphone 7 ‘ye Kulaklık Girişi Açtılar !!!

Yazar: Batuhan Hazar Aydogan27 Eylül 2016

jack-giris%cc%a7i

Apple, Iphone 7 ve plus seçeneğinde kulaklık girişi tercih etmemesi birçok teknolojisever tarafından hayalkırıklığıyla karşılandı. Geçen hafta YouTube kullanıcılarından sivrizekanın biri  Iphone 7 ‘ ye 3.5 mm kulaklık girişi yapışını görüntüleyerek kanalında yayınladı. Eline aldığı matkapla diğer Iphone’lardaki kulak girişine yakın bir yerden telefonu “delerek” kendince kulaklık girişi yapıyor.

iphone-7-youtube-kulaklik-578x315 3.5 mmlik Kulaklık Girişimiz …

Ayrıca gözlerden de kaçmıyor değil çift hoparlör görüntüsünün işlevsel olduğu yani sadece tasarımsal bir seçim olduğu da kanıtlanmış oluyor . Videosu YouTube da viral haline gelmiş durumda.Bu video izleyen iphone severler şaşırtıcı derecede ikiye ayrılmış durumdalar.Bu olaya inananlar ve inanmayanlar.İnanmayanlar bir yana asıl inananların çıkması işi ilginç kılan kısmı. Altına atılan yorumlar ve kullanıcıya atılan maillerde insanlar bu olayın nasıl yapılacağını , hangi matkap ucunu kullanması gerektiğini bile sormuş durumdalar.Eğer denk gelmediyseniz sizi meşhur videomuzla karşı karşıya bırakalım. İyi seyirler …

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Batuhan Hazar Aydogan
ITU ve Southern Illinois University Edwardsville üniversitelerinde Endüstri Mühendisliği okumakta. Teknoloji ile içli dışlı bir yaşam sürdürüyor.Şu an kendisi Amerika'da yaşımına devam etmekte.Kendisinin "Amerika'daki Üniversiteli" adında YouTube kanalı da bulunmakta.

Bir yanıt bırakın...