Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
iPhone 7 Renk Seçenekleri Sızdırıldı
İçindekiler
0

iPhone 7 Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Yazar: Berkay Eke23 Temmuz 2016

Apple severler  tarafından merakla beklenen iPhone 7 renk seçenekleri çekilen bir video ile belli oldu. iPhone 7 için üç adet farklı renk seçeneği görüntülendi.

YouTube üzerinde çok fazla takip edilen ConseptiPhone sayfasının paylaştığı bir videoda normal kamerayla çekilen üç farklı renkte iPhone 7 modeli görünüyor. Video içeriğinde rose altın, altın ve uzay grisi seçenekleri yer alıyor. Geliştirilmeye ilk başladığı zaman çıkan lacivert renk seçeneği ise videoda bulunan modeller arasında gözükmüyor.

iphone 7 renk seçenekleri

iPhone 7 Tasarımı Nasıl?

Apple tarafından büyük bir merakla önümüzdeki aylarda satışa sunulması beklenen iPhone 7 modeli tasarım konusunda herkesi heyecanlandırıyor. Oval çerçeve, kamera konumu, çift hoparlör ızgaralarının yeri, inceltilmiş tasarımı ve cihazda kullanılan materyalleri bir önceki iPhone modellerinde görebildiğimiz gibi bu modelde de karşımıza çıkıyor.

Anten bandı cihaz ile ilgili verilen sızıntı görüntülerinin aksine alt ve üst paneli tamamen saracak şekilde konumlandırıldığını görüyoruz. Videonun çekildiği mekan bir fabrika köşesi veya bir mutfak gibi görüldüğü için yayınlanan bu videonun gerçeğe çok yakın olması bekleniyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...