iPhone 7 Kırmızı Renk ile Geliyor !


Bu haber sizin için şaşırtıcı gelebilir , fakat sızıntılardan gelen bilgilere göre iPhone 7, Mart ayında olacak olan Bahar Etkinliği diğer adıyla iPad etkinliği sırasında iPad Pro 2 ile beraber piyasaya çıkabilir. Detaylar haberimizde..

İlk rapor edilen bilgi, Apple’ın küçük telefon kullanmaya devam edenler için piyasaya sunduğu iPhone SE modeli hakkında. Bu model için 128 GB destek sağlayan model gelecek. Yani atık 16 GB ve 64 GB yanında, bir de iPhone SE 128 GB olacak.

Ayrıca bununla beraber Apple’ın Product RED adında bir projesi var ve yıllardır devam ediyor. Kırmızı renkte alacağınız ürünlerin bir kısmı Afrika’daki AIDS ile savaşma derneklerine katkıda bulunmak için ayrılıyor.

Anlayacağımız üzere bu etkinliğin yıldızı sadece iPad Pro 2 olmayacak. Yanında çıkacak ürünlerde baya bir ilgi çekecek.

YAZAR: Mert Büyük

Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyorum . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyorum . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyorum. Bu yüzden mobil teknoloji kategorisinde içerikler üretmeye özen gösteriyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung S8 Üst Üste Sıkıntılarla Geliyor!

Samsung geçmişini örtüp temiz bir sayfa açmayı beklerken Galaxy S8 de firma için şimdiden bir çok sıkıntı yaratmaya başladı. Bazı S8 modelleri kendi kendine yeniden başlarken bazı modellerin ise "Home" tuşu yer değiştiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir