Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
İphone 6s’de Force Touch Olucak, Multi Kamera Sistemi Olmayacak!
İçindekiler
0

İphone 6s’de Force Touch Olucak, Multi Kamera Sistemi Olmayacak!

Yazar: Mert Büyük1 Mart 2015

2015’in en çok beklenen telefonlarından biri olan İphone 6s hakkında daha çok vakit olmasına rağmen yavaş yavaş haberler gelmeye başladı. 6 ay sonra çıkacak telefonda bazı detaylar belirdi.

13970049444_86d62aae2d_o 

Appleinsider’dan gelen bilgilere göre yine aynı şekilde aynı ekranlarla çıkacak fakat yazılım ve donanım anlamında büyük değişiklikler yaparak 6S çıkacak . Fakat bir noktaya da değinelim 6S olmayabilir, farklı bir isme sahip olabilir. İphone 6S’de Apple Watch’da kullanılan Force Touch yani dokunmaya göre algılama ve o algılamaya göre işlev yapma özelliğine sahip olacak. Fakat multi kamera yani ikili kamera sistemiyle güçlenmiş bir kamera görmeyebiliriz. Megapiksel anlamında tabiki bir büyüme olacağı açık 3 senedir bu yönde bir gelişme olmadı Apple sürekli yazılım alanında büyüterek kameralarını geliştirdi.

11966-5441-force-touch-example-l

Kamerada çift lens özelliğiyle Htc M8’deki gibi bir kamera sistemide görebiliriz. Fakat bunları konuşmak için daha çok erken Eylül’deki lansmana 6 Ay var. İphone 6S haberleri için bizi takip etmeye devam edin ! 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...