Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
iPhone 6S Force Touch Özelliğiyle Gelebilir !
İçindekiler
0

iPhone 6S Force Touch Özelliğiyle Gelebilir !

Yazar: Mert Büyük12 Mart 2015

Apple 9 Mart’ta gerçekleştirdiği etkinlikte özellikle Force Touch’lu laptoplar lanse ederek tüketicilerden büyük beğeni toplamıştı . Aslında Apple zaten bu teknolojiyi Eylül’deki İphone konferansında Apple Watch üzerinde bize tanıtmıştı . Bir ihtimalde Amerika kaynaklı raporlardan .

image

 

Force Touch özelliğinden bahsedersek bu özelliklik basma hassasiyetimizi ölçüyor . Mesela baskılı basarsak bir filmi çok ileri sarıyor, yavas bir dokunuş olursa yavaşça sarıyor . Bunu her alanda mükemmelce kullanabiliyoruz çünkü altında Taptic Engine teknolojisi yatıyor . Kullanılması kesin değil fakat raporlar böyle bir bilgiyi işaret ediyor . İphone 6s ayrıca 4. Renk olarak pembe renginde yer alacağı konuşuluyor . Bunlar şuanlık söylentiden ibaret fakat daha güçlü kaynaklardan gelince kesinleşmiş olacak.

image

 

Ayrıca 6S’de 2GB ram olacağı söyleniyor . Herhangi bir problem yaratmasada gerçekten Apple’ın 6’da 1GB ram kullanması kötü olmuştu fakat yazılımlarla bunu garantiye almıştı. Gelişmeler bu şekilde ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...