Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
İphone 6 ve 6 Plus Şuanda Alınmalı Mı ?
İçindekiler
0

İphone 6 ve 6 Plus Şuanda Alınmalı Mı ?

Yazar: Mert Büyük8 Eylül 2015

İphone 6 ve 6 Plus’ın çıkış tarihleri üzerinden tam 1 yıl geçti. Yarın yeni telefonlar yani İphone 6S ve 6S Plus tanıtılıyor . Bunları Apple’ın kendi sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Evet asıl önemli sorumuza geliyoruz İphone 6 serisinden bir telefon şuanda alınmalı mı? İphone 6 kullanıcısı olarak size bunun cevabını vermeye çalışacağım.

iphone6-gold-select-2014

İphone 6 her bakımdan dünya basınını etkiledi ve tartışmalar konusu oldu. Fakat herkes tarafından çok beğenildiğini de söylemem mümkün. Yeni çıkacak telefonları beklemek mantıklı gibi gözükebilir fakat çıkış fiyatının İphone 6S adına 2999Tl olmasını bekliyorum. Yani şuanda 2750 lira olan İphone 6’dan daha pahalı çıkacak. Doların yüksek olması sebebiyle telefonlardaki artışı makul görebiliriz. Fakat İphone 6 almak isteyenler bir 10 gün beklerse çok daha faydalı olacaktır çünkü yeni iphonelarla birlikte eski iphonelarda bir kısım indirim oluyor. İphone 6 çıktığında İphone 5S 200 TL indirime girmişti. Yani 6’yı almak için ya 10 gün daha bekleyip fiyatın düşmesini bekleyin ya da yeni modelinden alabilirsiniz.

İphone 6S’de gelecek olan özellikler ise şunlar ;

  • 2 GB Ram
  • Force Touch Özellikli ekran
  • Geliştirilmiş batarya performansı
  • 12 Mp Arka ve 5 Mp ön kamera
  • Rose Gold yeni renk seçeneği
  • Geliştirilmiş Touch İd
  • Dayanıklılığı arttırılmış Alüminyum 7000 serisi kaplama
Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...