Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
iPad Pro USB 3.0 ile Geliyor !
İçindekiler
0

iPad Pro USB 3.0 ile Geliyor !

Yazar: Mert Büyük5 Mart 2015

Çok zamandır rivayet edilen iPad Pro Eylül’den beri gelen sızıntılarla birlikte gerçek olduğunu öğrendik. Tam detayları netleşmese de Ekimde’ki konferansta veya Mayıs’da ki iOS 9 beta sürümünü kullanıcılara açıklayacağı etkinlikte sunabilir bunu tam bilmiyoruz fakat öğrendiğimiz zaman sizinle paylaşacağız.

xl_iPad-Pro[1]

Dünyanın en önde gelen haber kaynaklarından biri olan The Wall Street Journal’ın paylaştığı bilgilere göre yılın ikinci yarısında bu ürünün lansmanı yapılcak. Ve ayrıca İpad Pro’da USB 3.0 konnektör bulunacak hem hızlı veri paylaşımı hemde hızlı şarjı için. Apple gerçekten büyük planlar içerisinde olduğunu gösteriyor bu ayrıca tablet alanındaki iddiasını kimseye kaptırmayacak gibi.Ayrıca sitenin söylediğine göre bu usb ayrıca Mouse ve klavye ile birlikte kullanım senaryosuna görede düzenlenecek.

12.2 İnç olarak çıkması beklenen tablet bir çok kimse tarafından hem tablet hem laptop dizaynına uyarak aslında yerden ve paradan da tasarrufu sağlayabilir.( Lafım gamerslar dışına 😀 )

iPad-Air-2-and-Pro-specs-inevitability[1]

iPad Pro sizce çok gereken bir cihaz mı ve tutar mı ?

 

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...