Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
iOS 8.4 Bugün Yayınlandı ! (Hemen İndir )
İçindekiler
0

iOS 8.4 Bugün Yayınlandı ! (Hemen İndir )

Yazar: Mert Büyük30 Haziran 2015

Dünkü haberimizde bugün 18.00’da güncellemenin yayınlanacağını sizinle paylaşmıştık ve söylediğimiz gibi de oldu. Bu güncelleme özellikle Apple Music ile birlikte Müzik alanına yepyeni bir soluk getiriyor. Diğer detaylar haberimizde ..

ios-8-4

Bu güncelleme 212 Mb İphone 6’lar için. Güncelleme ile birlikte Sirilere de akıllı müzik çalma özelliği geliyor. Siriye mesela şu tarihin en iyi şarkılarını veya bir filmin şarkılarını bul derseniz o size bulup çalıyor. Ayrıca Spotify, Deezer gibi ama onlardan daha farklı bir potansiyelle karşımıza çıkan Apple Music, İphone ve İpad sahiplerine ücretsiz 3 ay sunuluyor ondan sonra ise 9.99 Tl’lik bir ücretle karşımıza çıkıyor. 6 Kişiye kadar uzanan Aile paketi almak isterseniz 14.99 Tl’lik paketi almak durumundasınız.

Bu güncelleme ile birlikte iBooks da yenileniyor ve ayrıca bazı hata düzeltmeleri mevcut. Güncellemeyi indirmenizi tavsiye ederiz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...