Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
iOS 8.2 Yarın Geliyor !
İçindekiler
0

iOS 8.2 Yarın Geliyor !

Yazar: Mert Büyük1 Mart 2015

iOS yazılımında 8.3 8.4 betaları konuşuluyordu. En son 8.3 beta 2 çıktıında Türkçe Siri’nin çıkış haberinide sizinle paylaşmıştık. 9 Martta’da ayrıca Apple Watch tanıtımına özel telefon entegrasyonunu da bu güncellemeyle görebiliriz !

50cf63955a

 

BGR’nin gösterdiği bilgilere göre Apple, Bahar etkinliğinden 1 hafta önce yani 2 Mart Pazartesi (Yarın) iOS 8.2’nin final sürümü kullanıcılara sunulmuş olacak. Bu güncellemeyle stabilite sorunlarının hepsinin çözüleceği belirtiliyor. Ayrıca WİFİ bazlı bazı hatalar, İphone 6 ve 6 Pluslarda bazıları tarafından yaşanan RAM optimize sorunu gibi sorunların çözüme konuşturulacağı söyleniyor. Ayrıca Apple Watch’un telefon için uygulamasıda bu güncellemeyle birlikte telefondaki yerini alacak.

apple-watch-release-date-970-80

Bakalım yarın bu söylentiler gerçek olup güncelleme gelecek mi ? Eğer gelirse güncelleme hakkındaki detaylar ve boyutu hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Technosfer’i takip etmeye devam edin !

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...