iOS 10.3 Beta 2 , Geliştiriciler İçin Yayınlandı !


Apple , en son güncellemesini yani iOS 10.2.1’i 2 hafta önce yayınlamış ve bir gün sonrasında da 10.3’ün beta sürümünü geliştiricilere vermişti. Geçen hafta sadece watchOS beta güncellemesi veren Apple , bu hafta geliştiriciler için sonunda 2.betayı yayınladı. Detaylar haberimizde..

Apple , beta 1 yenilikleri ile beraber şu yenilikleri getirmişti .

  • Kullanıcıların kaybolan AirPods’larını bulmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş AirPods’umu Bul aracı geliştiriciler için kullanılabilir.
  • Artık SiriKit, faturaları ödemek, ödemelerin durumunu kontrol etmek ve gelecekteki bazı ödemeleri planlamak için kullanılabilir.
  • Harita uygulamasındaki hava durumu simgesi, saatlik hava tahminlerini göstermek için 3D Touch desteğine kavuşmuş.
  • CarPlay, yakın zamanda kullanılan uygulamaları başlatmak için yeni kısayollar içeriyor.
  • CarPlay Haritası artık, EV şarj istasyonu konumlarını gösteriyor.
  • Artık HomeKit, programlanabilir ışık anahtarlarını destekliyor.
  • Mail uygulamasındaki Görüşme Görünümü için bazı gezinme iyileştirmeleri yapılmış.

Beta 2 ile beraber ne yenilik gelmiş şuan henüz belli değil, Apple sadece kasmaları ve donmaları giderecek çözümler olduğunu yazıyor. Yenilik varsa sizinle paylaşacağız..

 

YAZAR: Mert Büyük

Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyorum . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyorum . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyorum. Bu yüzden mobil teknoloji kategorisinde içerikler üretmeye özen gösteriyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 4 Satış Rekoru Kırıyor!

PlayStation 4 oyun konsolu bu yıl içinde sattığı ürünlerle yıl sonu hedefine çok önceden ulaşmayı başardı. Sony, PlayStation 4 başarı ile çok mutlu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir