İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Instagram Web Arama Özelliği Geldi!
İçindekiler
0

Instagram Web Arama Özelliği Geldi!

Yazar: Berkay Eke21 Temmuz 2015

Son zamanların sosyal medya devi olan Instagram gün geçtikçe kullanıcı profilini genişletiyor ve aynı zamanda yoluna oldukça iyi şekilde devam ediyor. Bu platformun web sitesi üzerinde birkaç eksik olduğu da hiç şüphesiz bir gerçek. Web görünümü uzun zamandır çok sade olan Instagram’a bilgisayarla da arama yapabilme özelliği geldi.

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram genellikle ünlü kişilerin kendi yaşamlarını bir fotoğraf düzeniyle aktarması şeklinde kullanılan bir platform. Milyonlarca kullanıcısının uzun zamandır fotoğraf aramak için sadece mobil uygulama üzerinden ulaşabildiği özellik artık web arayüzüne de geldi. Artık sadece mobil uygulamadan değil bilgisayar üzerinden de Instagram’da dilediğiniz gibi arama yapabilirsiniz.

15-07/20/01-instagram-pc-bilgisayar-web-arama-search.png

Instagram.com üzerinden artık hashtag(#), kullanıcı adıyla veya yer/mekan isimleriyle arama yapabileceksiniz. Hatta etiketleri ve yer/mekan adlarını aramak için farklı bir sayfaya aktarılıyor, böylece pek çok farklı seçeneği görebiliyorsunuz.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...