Instagram Toplu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Geldi


Sosyal medya devlerinden Instagram’da güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. Instagram toplu fotoğraf ve video paylaşma özelliği geldi.

Instagram’ı gün içinde oldukça sık kullanan kullanıcılar için oldukça güzel haberler var. Instagram yeni güncellemeleriyle birlikte daha kapsamlı bir sosyal medya uygulaması olmaya devam ediyor. Son dönemlerde gelen bir çok güncelleme ile birlikte gelişen ve gelişmeye hız kesmeden devam eden platform şimdi ise toplu şekilde fotoğraf ve video paylaşımı özelliği sunuyor.

Instagram üzerinde bazı kişilerde bu güncelleme 3-4 gündür zaten kullanımdaydı. Ancak tüm kullanıcılar bu özelliği kullanamıyordu. Bugün itibariyle tüm kullanıcılara bu özellik sunuldu. Yeni özelliğin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte 10 adet fotoğraf ya da video paylaşabilme imkanı olacak.

Paylaştığınız fotoğraflar ya da videolar sağa sola kaydırma hareketleriyle görüntülenebilir. Toplu şekilde fotoğraf ya da video paylaşımı yapacağınız zaman “Galeri” kısmında karşınıza çıkan “Birden Fazla Seç” seçeneği yardımıyla bu özelliği aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu yeni güncellemenin dünya çapında kullanılabilmesi için en az 1-2 hafta geçmesi gerekiyor. Bu yüzden henüz bu güncellemeye sahip olmayan kullanıcılar heyecan yapmasınlar.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir