Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Instagram Layout Android Yayınlandı
İçindekiler
0

Instagram Layout Android Yayınlandı

Yazar: Onur Demirlendi19 Mayıs 2015

Facebook’un geçtiğimiz yıllarda bünyesine katarak ileriye taşıdığı Instagram , iOS için bir güncelleme yayınlamıştı.Uygulamanın amacı yüklenen fotoğraflara kolaj seçeneği sunmak , onlara çeşitli efekt imkanı tanımaktı.

Bu uygulamanın android sürümü bugün itibarı ile yayınlandı.Layout uygulaması sayesinde insanlar fotoğraflarını birleştirme tekniği ile çeşitli objeler meydana getiriyor.Instagram’ın verilerine göre her 5 kişiden biri kolaj tekniğinden sürekli faydalanıyor.

layout-android-190515

Uygulama mağazalarında çeşitli fotoğraf düzenleme uygulamaları mevcut.Ancak Instagram bunun önüne geçerek kendi ızgara uygulamasını yayınladı ve kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırdı.Layout uygulamasının iOS platformundaki popülaritesi henüz bilinmiyor.

Layout uygulamasının yanı sıra Instagram , bugün Android kullanıcıları için “Structure” adını verdiği desen ve detaylandırma güncellemesini de yayınladı.İnsanlar artık fotoğraflarına çok deetaylı efektler verebilecek , onları farklı fotoğraflar ile kolayca birleştirme imkanı bulabilecekler.

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...