İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
İnstagram En Çok Kullanılan Filtreleri Açıkladı !
İçindekiler
0

İnstagram En Çok Kullanılan Filtreleri Açıkladı !

Yazar: Mert Büyük16 Mart 2015

Günümüzün en popüler fotoğraf sitelerinden biri olan İnstagram’i çoğumuz severek kullanmaya devam ediyor. Bildiğimiz üzere fotoğraflarımızın üzerine yapabileceğimiz birçok çeşit filtre bulunuyor ve bu kullanılma oranlarını İnstagram paylaştı. İnstagram meraklıları detaylar haberimizde ..

instagram3

 

İnstagram , Facebook tarafından 2012 yılında bir umut görerek alınmıştı. İnstagram zaten 2010 yılında çıkmış ve gerçekten ilk çıktığı zamanda büyük bir kullanıcı kitlesi yakalamış ve gitgide ivmesi artarak mükemmel bir potansiyele sahip olmuştu. Ve artık günümüzün en popüler sosyal ağlarından biri olarak yer alıyor . Fotoğraf paylaşmanın eğlenceli bir platformu olan İnstagram, filtre kullanılma oranlarını açıkladı .

instagram

Bu oranlara göre kullanıcılar filtre kullanmayı pek sevmiyor gibi gözüküyor. Büyük oranla normali seçen kullanıcılar doğal fotoğraflardan hoşlanıyor. Bazen filtreler doğallığı katledip adeta güzel olan fotoğrafı bile kötüleştirebiliyor. Haberler bu şekilde .

Siz İnstagram’ı ne sıklıkla kullanıyorsunuz sevgili okurlarımız ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...