Donanım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
HyperX’ten Xbox One’a Özel HyperX CloudX!
İçindekiler
0

HyperX’ten Xbox One’a Özel HyperX CloudX!

Yazar: Furkan YURDAKUL13 Ocak 2016

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Microsoft ile yaptığı partnerlik anlaşmasıyla birlikte sevilen oyun konsolu Xbox One’a özel HyperX CloudX oyuncu kulaklığını duyurdu. Ödüllü HyperX Cloud II tasarımını temel alan yeni oyuncu kulaklığı, ekstra konfor ve gelişmiş ses kalitesiyle Xbox One kullanıcılarını oyun oynarken mest ediyor.

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox One için kulaklık partneri oldu. 2016’nın ikinci çeyreğinde HyperX Cloud ailesine katılacak olan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en gerçekçi ses deneyimini sunacak.

Ödüllü HyperX Cloud II oyuncu kulaklığının tasarımını temel alan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en iyi işitsel performansı sunmak için tasarlandı. 53mm sürücüsü ile her bir merminin havada süzülüşünü, her bir patlamanın en ince ayrıntısını ve bütün diyalogları kristal berraklığında duyabileceğiniz HyperX CloudX, dış sesleri en aza indiren kulaklık yapısı, ekstra konforlu kafa bandı ve hafızalı kumaşıyla çok uzun süreli kullanımda bile kullanıcıyı rahatsız etmiyor.

CES 2016’da duyurulan HyperX CloudX, ses kontrol kumandası, mikrofonu ve darbelere dayanıklı sert kılıfıyla yılın ikinci çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...