Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Huawei P8 Çıkar Çıkmaz Tükendi !
İçindekiler
0

Huawei P8 Çıkar Çıkmaz Tükendi !

Yazar: Mert Büyük25 Nisan 2015

Huawei 15 Nisan’da kendi anavatanı Çin’de düzenlediği etkinlikte yeni amiral gemisi olan P8‘i tanıtmıştı. Malzeme kalitesi ve görünüşü bakımından oldukça beğenilen telefon dün Çin’de satışa çıktı ve 2 Saat içerisinde tükendi. Çok da ucuz olmayan bu telefona isterseniz ufak bir göz atalım..

Huawei-P8-sold-out

579 Dolar gibi yinede yüksek bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkan Huawei P8 Mayıs ayında yeni telefonunu dünya pazarına sunacak. Özelliklerine kısaca değinirsek eğer 5.2 İnç Full Hd Ekran, Huawei Kirin 930 İşlemcisi 2Ghz hızında, 3 Gb Ram , 16 Gb Depolama + Micro Sd seçeneği,  2680 Mah batarya , OİS Desteğine sahip 13 Mp Arka Kamera, 8 Mp Ön Kamera , 6.4 Mm ve Full Metal kasasıyla gerçekten göz dolduruyor. Android 5 Lollipop ile geliyor ve Huawei’in kendi arayüzüne sahip.

500 Euro gibi bir fiyatlandırma ile Avrupa’ya açılacak olan telefon iyi bir fiyatlandırma ile bence ülkemizde Huawei adına memnun edici bir ilgi ile karşılaşabilir. Detaylarını ilerideki günlerde size aktaracağız..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...