HUAWEİ
Şimdi Okuyorsunuz
Huawei Lansman Sürpizi Yapabilir
İçindekiler
0

Huawei Lansman Sürpizi Yapabilir

Yazar: Berkay Eke30 Ağustos 2016

Çinli teknoloji devi Huawei lansman sürprizi yapabilir. 2-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan IFA etkinliği öncesinde 1 Eylül tarihinde ön IFA düzenleyecek.

huawei lansman

Huawei teknoloji firması Huawei önümüzdeki hafta içerisinde yapılacak olan IFA etkinliği kapsamında yeni çıkaracağı Mate 9 modelinin tanıtılacağını belirtmişti. Ancak Huawei yöneticisi tarafından bu tanıtımın olamayacağı söylendi. Bu modelin yerine yeni bir model tanıtılacak.Yeni modelinin adının Nova olarak kesinleştiği söylenebilir. Konuşulan bir diğer konu ise yeni çıkacak modelin kadınlara yönelik olacağı.

1286234_620x410

Lansman kapsamında tanıtılacak olan cihazlar Huawei Mate S2/Nova/ 2. nesil Huawei saati olacak. Şirketin yöneticilerinden biri 1 Eylül tarihinde  ön lansman kapsamında tanıtılacak olan cihazların ikisinin de Mate serisi cihazlar olmayacağını belirtti.

Telefon hakkında çok fazla bir bilgi yok ancak telefonun metal bir çerçeveye sahip olacağı ve bardak şeklinde yuvarlak bir kameraya sahip olacağı görülüyor. Sanırım daha fazla bilgi sahibi olabilmek için Perşembe gününü beklememiz gerekiyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...